Do góry
Ergonomia

Człowiek jest najważniejszym elementem każdego stanowiska pracy. Pracownik nie może efektywnie wykonywać obowiązków jeśli jego otoczenie nie zostało przystosowane do szczególnych właściwości psychofizycznych. Dlatego kwestia ergonomii musi być traktowana priorytetowo i obejmować całość aktywności psychofizycznej człowieka. 


Ergonomia = wydajna i bezpieczna praca.

Główne założenia ergonomii odnoszą się do zdrowia pracowników (eliminacja chorób zawodowych),  zwiększenia ich satysfakcji z pracy i maksymalnego zwiększenia wydajności. Modułowa budowa mebli Reeco, pełen wybór komponentów i szeroka gama akcesoriów umożliwiają łatwe wprowadzenie zasad ergonomii w miejscu pracy.
Antystatyczne meble ergonomiczne REECO
Naszym celem jest tworzenie optymalnego obszaru roboczego tak aby czynności wykonywane podczas pracy były zgodne z naturalnymi ruchami człowieka. Wszystko w zasięgu ręki.

Nasze meble ergonomiczne zostały zaprojektowane tak by blat stołu i półki ustawione były zawsze na odpowiedniej wysokości wraz z zestawem niezbędnych akcesoriów. 
Przemyślana konstrukcja wymusza by narzędzia i sprzęt były właściwie ustawione i pozycjonowane. Stanowisko pracy, na którym wszystkie przedmioty znajdują się w zasięgu użytkownika to stała korzyść firmy, oszczędność cennego czasu oraz bezpieczeństwo i porządek.